Dzień Dziecka 2014

…bo pogodę mamy w sobie …mimo braku słońca 2 czerwca 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka.

Dzięki naszym Rodzicom, którzy w tym roku ufundowali dużo słodkich smakołyków i napoi oraz fantastyczny tort… w gigantycznym rozmiarze, dzień stał się słoneczny, za co w imieniu dzieci bardzo dziękujemy. A był to przede wszystkim czas sportowy. Najmłodsi brali udział w różnych konkurencjach i zabawach przygotowanych przez panie nauczania zintegrowanego, starsi nasi uczniowie tj. IV-VI klasa, grając w dwa ognie zdobywali sportowe punkty, a gimnazjaliści w strugach wiosennego deszczu rozgrywali mecz piłki nożnej. Mieliśmy również niespodziankę i gościliśmy w naszej szkole pana Stefana Makowskiego, wielokrotnego medalistę w paraolimpiadzie i Mistrzostwach Świata i Europy w szermierce, który zapraszał najmłodsze dzieci do wspólnej zabawy.

Nasi uczniowie otrzymali również słodkie życzenia od pana Dyrektora M. Gołosia . To był bardzo słodki i radosny dzień dla naszych uczniów, którzy chętnie wykazali się w sportowych konkurencjach przygotowanych przez wspaniałych nauczycieli.

Każdy z nas ma coś w sobie z dziecka i warto o tym pamiętać i to w sobie pielęgnować… niech dzieciństwo będzie sielskie i anielskie… do zobaczenia za rok.

 M.Idźkowska