2016 Karnawal SU 2

Karnawał dla najmłodszych

„W karnawale – same bale”, a więc nasi uczniowie z klas „O” – III także mieli okazję bawić się na balu przebierańców, który odbył się 26.01 .2016 r.

Uroczystego otwarcia dokonała p. Dyrektor –  Anna Zalewska, po którym wszystkie królewny, bałwanki, cyganki, policjanci i inne postacie ruszyły do wspólnego tańca.

Motywem przewodnim zabawy były melodie z filmu „Kraina lodu”, do którego nawiązywały również dekoracje. Na zabawie nie zabrakło Olafa oraz zimowej scenerii. Każde dziecko było wyjątkowo przebrane: nie obyło się bez księżniczek, królewny Elsy oraz bałwanków.

Niespodzianką, nie tylko dla dzieci, ale także dla wychowawczyń, było to, że zabawy i konkursy przygotowały i prowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego z kl. III gimnazjum – Kinga Michlewicz i Wiktoria Kamińską. Był więc  pociąg, taniec na gazecie, „ Makarena”.

Największym powodzeniem cieszył się konkurs z krzesłami, do którego zostali zaproszeni także rodzice, P. Dyrektor i nauczyciel .

Końcowym akcentem tradycyjnie był wybór króla i królowej balu dokonany przez przedstawicieli SU.

Korony otrzymali Julka Gers z kl. II i Dawid Organek z kl. III. . Za najciekawszy strój uznano przebranie Antka Supranowicza z kl. „O”.

Taniec królewskiej pary był finałem wspaniałej imprezy.

Na zakończenie balu każdy uczestnik dostał balonik i słodką nagrodę.

Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniach: Pani Annie Wosek i Panu Remigiuszowi Pracz, Kindze Michlewicz, Wiktorii Kamińskiej, Kamilowi Denisowi, Patrykowi Załodze, Sebastianowi Zagubień , Jakubowi Kacprzakowi oraz paniom wychowawczyniom z klas O-III, które zakupiły słodkie nagrody dla dzieci.

E.Ruszkowska, Samorząd Uczniowski