2017 12 1 Warsztaty 00

Mikołajkowa niespodzianka dla uczniów

W dniu 1 grudnia 2017r. w Centrum Informacji odbyły się warsztaty mikołajkowe, a 4 grudnia 2017r. pokaz filmu, których uczestniczyły dzieci i młodzież z naszej szkoły, zorganizowane przy współpracy zespołu do spraw promocji i rozwoju szkoły.

Uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum mogli pod okiem pani Elżbiety Zdrodowskiej, własnoręcznie wykonać świąteczną bombkę, która pewnie zawiśnie na domowej choince. Podczas tworzenia prac wszyscy z zaangażowaniem tworzyli niepowtarzalne wzory w cudownej świątecznej atmosferze. W galerii można zobaczyć zmagania podczas pracy oraz efekt końcowy, jaki został osiągnięty.

W przedświątecznym poniedziałkowym klimacie uczniowie najmłodszych klas „O” – III Szkoły Podstawowej uczestniczyli w pokazie filmu „Artur ratuje Gwiazdkę”, w którym tytułowy bohater, młodszy syn Świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent.  Była to wspaniała rozrywka oddająca naturę zbliżających się świąt bożonarodzeniowych.

Dziękujemy bardzo pani Agnieszce Kacprzak za pomoc w zorganizowaniu niespodzianki dla naszych uczniów oraz Radzie Rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Monika Włodarczyk

Relacja uczennicy Anny Stankiewicz z klasy II gimnazjum: 

Wszyscy robiliśmy ozdoby na choinkę, które mogliśmy sami udekorować. Atmosfera spotkania była bardzo miła i świąteczna. Gdy skończyliśmy, czekał na nas pyszny poczęstunek w postaci ciasteczek ufundowanych przez Radę Rodziców. Podczas słodkiej uczty śpiewaliśmy kolędy. Było fajnie”